Nasz numer konta: 54 1050 1559 1000 0090 3030 8176

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Organizujemy coroczne Kwesty na Ekshumację i Identyfikację Żołnierzy Wyklętych w Narodowym Dniu Żołnierzy Wyklętych 1 marca oraz w Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada, na cmentarach całej Polski. W akcję angażuje się ponad tysiącdwustu wolontariuszy z osiemdziesięciu miast Polski.

Chcemy by Kwesta stała się tradycją na stałe obecną w dniu tych ważnych świąt.

Uruchomiliśmy nowy, ciągły projekt ogólnopolski "Niezłomny jest w Tobie".

Polega on na rozpowszechnianiu wiedzy o możliwości przekazywania, porównawczego materiału genetycznego i informacji historycznej od osób związanych z ofiarami komunistycznego terroru.

Jednocześnie budujemy w internecie, Bazę Podziemia Niepodległościowego, skupiającą w sobie wszystkie informacje o uczestnikach, miejscach i wydarzeniach związanych z aktywnością podziemia niepodległościowego o Żołnierzach i Cywilach Wyklętych - Niezłomnych bohaterach walki z komunistycznym okupantem.

W związku z tymi projektami poszukujemy aktywnej pomocy.

Wolontariuszy na terenie całej Polski i za granicą:

• koordynatorów regionalnych akcji "Niezłomny jest w Tobie" i "Kwesty na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Wyklętych"
  • wolontariuszy kwestujących
  • wolontariuszy pośredniczących w dostarczaniu materiału DNA
  • wolontariuszy umieszczających plakaty informujące o akcji "Niezłomny jest w Tobie" w kościołach

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 886-886-440. Na facebook’u istnieje nasza strona z wieloma informacjami: "Fundacja Niezłomni" . W zakładce "Aktualności" na naszej stronie, znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy dla Wolontariuszy.

Tylko od Ciebie zależy czy najdzielniejsi synowie naszej Ojczyzny zostaną odnalezieni i  pochowani z należnymi honorami czy też na zawsze pozostaną zapomniani w bezimiennym dole. Jesteśmy Im to winni!

Pomóż teraz!

w akcji NIEZŁOMNY JEST W TOBIE:

PLAKAT - odbierz lub wydrukuj i rozklej plakaty "Niezłomny..." (PDF 15.25 MB)

ULOTKA - wydrukuj i rozdaj ulotki "Niezłomny..." (PDF 4.29 MB)

MATERIAŁ PORÓWNAWCZY DNA - dowieź i odbierz w swojej miejscowości patyczki wymazowe pod wskazany adres, ankietę genetyczną i protokół pobrania materiału porównawczego DNA (buttony). Patyczki wysyłamy do Ciebie pocztą

MATERIAŁ HISTORYCZNY - dowieź i odbierz w swojej miejscowości ankietę historyczną link, wskażemy Ci adres i sposób postępowania. Lub po prostu opisz zwięźle w wygodny dla Ciebie sposób swoją lub przekazaną Tobie historię, zwracając uwagę na najistotniejsze elementy wyszczególnione w ankiecie historycznej

Podczas KWESTY NA EKSHUMACJE I IDENTYFIKACJE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

• zostań Wolontariuszem "Kwesty na ekshumacje..."
  • zostań Koordynatorem "Kwesty na ekshumacje...."

w zakresie MEDIA

DOTACJE