Zgłoszenia uczestnictwa w "Kweście na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Wyklętych" połączoną z akcją  "Niezłomny jest w Tobie"  w Twoim mieście, trwającą cały czas, prosimy przesyłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając: imię i nazwisko, miasto, numer telefonu. POBIERZ ZGŁOSZENIE.

Proszę wypełniać plik Excela ze względu na łatwość późniejszego kopiowania.

Proszę zaznaczyć; w przypadku zgłaszania grupy; łącznika tej grupy. Łącznik to osoba odpowiedzialna za grupę i mająca ze wszystkimi ich członkami kontakt, współpracująca osobiście z koordynatorem od którego odbiera wszystkie materiały:

- puszki

- identyfikatory

- pozwolenia (pozwolenie jest długookresowe więc można prowadzić Kwestę również w innych terminach)

- ulotki

- plakaty

PDF, lub inny format nieedytowalny proszę wykorzystać dopiero wtedy gdy nie ma możliwości wypełnienia Excela, będziemy musieli przepisywać ręcznie dane.

Z każdym wolontariuszem skontaktuje się, w najbliższym czasie, koordynator miejski.

Dziękujemy za zgłoszenia!